KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14719049
nr 1471 9049
Anders Löfstedt, Signerad, Stilleben. Olja på pannå, 32x45, yttermått inklusive ram: 46x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:15:33
100 kr
150 kr
200 kr